Запропоновані матеріали допоможуть сформувати у школярів культуру споживання, орієнтовану на здоровий спосіб життя, раціональне поводження з ресурсами і дбайливе ставлення до довкілля.

Навчально-методичний комплект «Стале споживання» для забезпечення варіативної складової та для реалізації наскрізної змістової лінії «Екологічна безпека і сталий розвиток» в навчальному плані 5-7 класів закладів загальної середньої освіти (авторський колектив О. Пометун, Г. Сєрова, С. Берзіна) створений Всеукраїнською громадською організацією «Жива планета» за підтримки ДП «Сантрейд», ТОВ «Деламарк», ТОВ «Сирена плюс ЛТД», ТОВ «Снєжка Україна».

До Вашої уваги десять тематичних блоків з матеріалами, завданнями, вправами тощо, які ґрунтуються на реальних життєвих ситуаціях і питаннях пов’язаних зі споживанням ресурсів, відходами, кліматичними змінами, безпекою та вибором більш екологічних товарів і послуг у поєднанні з моделлю споживацької поведінки. Ви можете використовувати їх під час підготовки уроків в повному обсязі чи частково, на власний розсуд.

Тематичні блоки цілі 12 «Відповідальне споживання»:

Поведінка споживача під час вибору і придбання харчових продуктів і напоїв

Конструктор готових прикладів вправ та завдань

Скористайтеся сервісом для пошуку готових завдань на тему сталого розвитку для предметів 5-7 класів основної школи.
Також ви можете опублікувати власний авторський приклад завдань для вашого предмету.

Для здійснення пошуку матеріалів для підготовки саме Вашого уроку, оберіть три параметри пошуку та натисніть кнопку «Знайти»

Ми прагнемо зробити для Вас цей ресурс більш зручним, інформативним і легким в користуванні, тому хочемо дізнатися Вашу думку.

Швиденько відповісти


Використані матеріали онлайн посібника «Дидактичні матеріали з основ сталого споживання»

Завантажити у форматі PDF

Посібник рекомендовано Міністерством освіти і науки України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах України (Лист Міністерства освіти і науки України від 00.00.2020 року № 00000).