Запропоновані матеріали допоможуть сформувати у школярів енергоощадливість, раціональне поводження з ресурсами і дбайливе ставлення до довкілля.

Матеріали створені в рамках компоненту «Професійні кваліфікації» проєкту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні», який реалізований Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), виконавець ВГО «Жива планета»: навчально-методичний комплект «Енергозбереження» для забезпечення варіативної складової та для реалізації наскрізної змістової лінії «Екологічна безпека і сталий розвиток» в навчальному плані 5-7 класів закладів загальної середньої освіти (авторський колектив О.І. Пометун, Г.В. Сєрова).

Матеріали на тему "Енергозбереження" для учнів 5-7 класів

Посібник «Школярам про сталий розвиток: Енергозбереження. Методичний посібник для вчителів з проведення позакласних занять»

Короткий методичний посібник, який допоможе в організації позакласної роботи з учнями основної школи у напрямі освіти для сталого розвитку, зокрема формування у них енергоефективної поведінки.


Посібник «Школярам просталий розвиток: Енергозбереження. Навчальні матеріали для учнів 5-7 класів»

У посібнику ви знайдете різноманітні завдання для учнів: групове розв’язання проблем, дискусії та дослідження. До кожного завдання є ґрунтовні інструкції, яких важливо дотримуватись під час виконання вправ.

Посібник допоможе учням стати знавцями проблем домівок. Вони зможуть підказати дорослим, як заощаджувати енергетичні ресурси, як краще утримувати будинок, щоб в ньому завжди були тепло та світло, панували чистота та затишок.


Презентація Заняття 1
«Як пов’язані сталий розвиток і енергозбереження»

Презентація Заняття 2
«Що таке енергоефективність і енергоефективна поведінка»

Презентація Заняття 3
«Як я і моя родина можемо заощаджувати енергію»


Ми прагнемо зробити для Вас цей ресурс більш зручним, інформативним і легким в користуванні, тому хочемо дізнатися Вашу думку.

Швиденько відповісти


Конструктор готових прикладів вправ та завдань

Скористайтеся сервісом для пошуку готових завдань на тему сталого розвитку для предметів 5-7 класів основної школи.
Також ви можете опублікувати власний авторський приклад завдань для вашого предмету.

Для здійснення пошуку матеріалів для підготовки саме Вашого уроку, оберіть три параметри пошуку та натисніть кнопку «Знайти»