До Вашої уваги дидактичні матеріали на тему зміни клімату для проведення виховних годин, позакласних занять, а також використання під час проведення шкільних уроків для реалізації наскрізної змістової лінії «Екологічна безпека та сталий розвиток».

Конкурс для педагогів початкової школи

Заняття для учнів 1-4 класів «Зміни клімату і сталий розвиток»

Матеріали підготовлені за фінансової підтримки Фінського Фонду в межах проєкту «Кліматична та екологічна освіта для учнів початкових класів», виконавець: ВГО «ЖИВА ПЛАНЕТА» : навчально-методичний комплект «Зміни клімату і сталий розвиток» для реалізації наскрізної змістової лінії «Екологічна безпека і сталий розвиток» в навчальному плані 1-4 класів закладів загальної середньої освіти (авторський колектив О. Пометун, Г. Сєрова, О. Гончарова).

Як працювати з матеріалами

Заняття для учнів 7-9 класів «Зміни клімату і наслідки кліматичних змін»

Матеріали підготовлені на замовлення ТОВ «ДТЕК ЕНЕРГО» в рамках проєкту Глобального договору ООН в Україні Young SDG Innovators спільно з ВГО «ЖИВА ПЛАНЕТА»: навчально-методичний комплект «Зміни клімату і наслідки кліматичних змін» для забезпечення варіативної складової та для реалізації наскрізної змістової лінії «Екологічна безпека і сталий розвиток» в навчальному плані 7-9 класів закладів загальної середньої освіти (авторський колектив О. Пометун, Г. Сєрова, Г. Бузан).

Як працювати з матеріалами


Шановні вчителі та волонтери, які проводили заняття зі змін клімату! Ми прагнемо зробити матеріали занять більш зручним, інформативними і легким в користуванні, тому хочемо дізнатися Вашу думку.

Відповісти


Конструктор готових прикладів вправ та завдань

Скористайтеся сервісом для пошуку готових завдань на тему сталого розвитку для предметів 5-7 класів основної школи.
Також ви можете опублікувати власний авторський приклад завдань для вашого предмету.

Для здійснення пошуку матеріалів для підготовки саме Вашого уроку, оберіть три параметри пошуку та натисніть кнопку «Знайти»